Blog o reklamie Google AdWords

Blog o reklamie Google AdWords Witaj na moim blogu. Mam na imię Justyna, interesuję się marketingiem internetowym i w trakcie swojej dotychczasowej pracy zgromadziłam dużo doświadczenia w zarządzaniu kampaniami AdWords, którym chciałabym się z wami na tym blogu podzielić.

Google AdWords jest świetnym narzędziem marketingowym, jeśli oczywiście się wie, jak go wykorzystać. Niestety w trakcie swojej współpracy z reklamodawcami korzystającymi z AdWords widziałam wiele kont, które były źle ustawione i nie przynosiły satysfakcjonujących efektów. Najczęstszy błąd to ograniczanie się do podstawowych funkcji – wybranie bez wielkiego namysłu kilku słów kluczowych, dodanie jednej reklamy i puszczenie kampanii samopas – bez żadnej kontroli.
Być może zdobędziemy w ten sposób dodatkowy ruch na stronie i kilku nowych klientów, ale z takim podejściem możemy być pewni jednego – że zmarnujemy sporo pieniędzy.

Jeśli chcemy kupić mieszkanie lub wynająć nowe biuro, to zawsze najpierw dokładnie nasz wybór rozważamy – czy lokalizacja jest dobra, czy cena jest korzystna, czy sąsiedzi są spokojni. Natomiast przy rozpoczynaniu kampanii AdWords wiele reklamodawców nie potrafi znaleźć czasu, żeby lepiej poznać produkt – przecież jedno kliknięcie kosztuje czasami tylko kilkadziesiąt groszy. Warto jednak pamiętać, że kilkaset kliknięć wygeneruje już całkiem pokaźne koszty i lepiej poświęcić trochę czasu, żeby nie stracić tych pieniędzy.

Szczegóły bloga adlevance.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga adlevance.pl:

Blog o reklamie Google AdWords

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: