Finanse i cała reszta

Finanse i cała reszta Wszystko o finansach osobistych, inwestycjach, prowadzeniu portfela, zarządzaniu majątkiem, giełdzie, analizie fundamentalnej i technicznej.

Od pięciu lat pracuje w Banku Ochrony Środowiska. Staram się profesjonalnie pomagać wszystkim osobą chcącym zrealizować inwestycje budowy domu oraz inwestycje proekologiczne. Oczywiście pomoc dotyczy sposobów finansowania i dostosowania do realizowanej inwestycji. Ten rok i lata przyszłe dla Polskiego rynku OZE będą rewolucyjne, tak, więc chcę Państwu pomóc w realizacji inwestycji i zaproponować Państwu kredyty preferencyjne i kredyty z dotacjami.
Już teraz funkcjonują programy priorytetowe z NFOŚiGW na kolektory słoneczne oraz domy energooszczędne. Możliwości jest jednak znaczenie więcej. Jeżeli ktoś z Państwa ma pytania dotyczące możliwości finansowania swoje inwestycji to zachęcam do zadawania pytań. Pytania można przesyłać na email:
przemyslawkozak131@gmail.com

Polecam również swój blog, na którym znajdziecie Państwo wiele informacji dotyczących finansowania inwestycji. W tym roku startuje PROSUMENT, o którym również polecam przeczytać na blogu. Dawać będzie możliwość sfinansowania wielu mikro instalacji w tym instalację fotowoltaiczną. Polecam.

Szczegóły bloga kozakfinanse.blogspot.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga kozakfinanse.blogspot.com:

Finanse i cała reszta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Wykresologia »

  Blog o inwestowaniu, choć nie typowy. Nie zamieszczam raczej bieżących analiz rynku, których w Internecie pełno. Skupiam się raczej na praktycznych wskazówkach dotyczących inwestowania, głównie na rynku kapitałowym. Dzielę się również swoimi przemyśl

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcje przy kawie :) »

  Od 12 lat tj. od marca 1999r inwestuję na Giełdzie Papierów Wartościowych. Przeszedłem już bessy i hossy. Dzielę się swoją pasją i przemyśleniami, dzięki czemu porządkuję je w głowie :)

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gielda forex lokaty »

  Inwestuje na giełdzie 6 lat i chcę podzilić się swoją wiedzą

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak zarabiać na giełdzie »

  Na blogu znajdziesz przydatne i sprawdzone wskazówki, będące pomocą w inwestowaniu w papiery wartościowe na giełdzie. Przeczytasz tutaj masę wartościowych wpisów, zarówno dotykających strony praktycznej jak i strony teoretycznej inwestowania na giełd

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Efektywne oszczędzanie i inwestowanie - efektywnienaplus.pl »

  Blog o oszczędzaniu, inwestowaniu i efektywnym gospodarowaniu budżetem domowym. Najlepsze propozycje na lokowanie nadwyżek budżetu domowego. Na stronie znajdziemy również ciekawe i pomocne recenzje oraz porównania bankowych produktów finansowych. Naj

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »