Finanse osobiste

Finanse osobiste Blog poświęcony tematyce prowadzenia finansów osobistych, analizujący temat zarówno od strony samodzielnych inwestycji, jak również w aspekcie zaciągania pożyczek. Sprawdzamy, które z dostępnych na rynku produktów finansowych są warte uwagi, mówimy na co uważać, analizujemy czy zachwalane lokaty strukturalne faktycznie są tak atrakcyjne dla prywatnych inwestorów jak wynikałoby to z reklam.

Nie zajmujemy się jednak wielkimi transakcjami giełdowymi czy sprawami światowej ekonomii. Zamiast tego skupiamy się stricte na finansach osobistych. Zastanawiamy się czy inwestycja w złoto faktycznie jest aż tak wartościowa, jak się o niej mówi, oceniamy sens korzystania z lokat walutowych, ale nie zapominamy i o drugiej stronie medalu, czyli o tematyce kredytowej. Od tej strony zwracamy uwagę na możliwości zmniejszania zobowiązań pożyczkowych i zwracamy uwagę na to, czego nie powiedzą doradcy finansowi w banku.

Szczegóły bloga www.moneykeeper.pl:

Komentarze:

 • Oscylator » (raport)

  Niby krótkie wpisy, a jednak rzeczowo i zarazem w prosty sposób. Mam nadzieję, że napiszecie coś nowego, bo archiwum czyta się świetnie i daje do myślenia gdy przychod do myślenia o nowych inwestycjach. Od razu wtedy widać, że można też trochę zaoszczędzić na czymś, o cyzm zwykle sie nie myśli.

  Data dodania: 04 01 2013

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga www.moneykeeper.pl:

Finanse osobiste

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Inwestycje Giełdowe »

  Blog Inwestycje giełdowe zajmuje się szeroko rozumianą edukację inwestycyjną. Priorytetem są inwestycje giełdowe w oparciu o Analizę techniczną.

  Edukacja to klucz do sukcesu we wszystkich dziedzinach. Odnośnie giełdy ma to tym większe zna

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcje przy kawie :) »

  Od 12 lat tj. od marca 1999r inwestuję na Giełdzie Papierów Wartościowych. Przeszedłem już bessy i hossy. Dzielę się swoją pasją i przemyśleniami, dzięki czemu porządkuję je w głowie :)

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zyski.info - Zarabianie na GPW, czyli Akcje i Giełda Papierów Wartościowych. »

  Witam, mam na imię Marcin. Mój blog codziennie pomaga skutecznie zarabiać setkom czytelników. Inwestuje na giełdzie od kilkunastu lat i dziele się tą wiedzą za darmo. Hossa ani bessa już cię nie zaskoczy, to Ty zaskoczysz innych wysokimi zyskami. Poz

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny Rozwój »

  Program Operacyjny Inteligentny Rozwój - POIR - otrzymaj dotacje na swój projekt!

  Na blogu znajdziesz mnóstwo informacji o dotacjach unijnych, programach operacyjnych, pozyskiwaniu dofinansowania, pisaniu wniosków. Zachęcamy do śledzenia

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak oszczędzać pieniądze »

  Zapraszamy na stronę moneygrabbing. co. uk gdzie zapoznasz się z różnymi metodami na duże pieniądze. Na mojej stronie udzielam informacji jak znaleźć tani apartamanet, motel czy wynająć samochód w promocji. Do tego lista najlepszych lokat, kont banko

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »