Klosinski.net - Jacek Kłosiński

Klosinski.net - Jacek Kłosiński Moja kolekcja codzien­nych inspiracji.

Więk­szość ma zwią­zek z moimi zawo­do­wymi pasjami, czyli desi­gnem i mar­ke­tin­giem. Publi­kuję rze­czy, które mnie uczą, fascy­nują, roz­wi­jają, a cza­sami zwy­czaj­nie popra­wiają humor. Chciał­bym żeby każdy, kto podziela moje zain­te­re­so­wa­nia zna­lazł tu dla sie­bie coś ciekawego.

Uwa­żam, że prze­pis na silną markę to połą­cze­nie prze­my­śla­nej stra­te­gii mar­ke­tin­go­wej z odpo­wied­nio dobraną kre­acją. Jestem absol­wen­tem mar­ke­tingu Uni­wer­sy­tetu Gdań­skiego i zapa­lo­nym pro­jek­tan­tem, któ­rego reali­za­cje zostały doce­nione w kra­jo­wych i zagra­nicz­nych ser­wi­sach branżowych.

Zre­ali­zo­wa­łem kil­ka­dzie­siąt pro­jek­tów, m.in. dla takich marek jak: Bank Ochrony Środo­wi­ska, Signal Iduna, BP, SKOK, Diverse, czy mia­sto Sosno­wiec. Jestem współ­za­ło­ży­cie­lem stu­dia bran­din­go­wego ENGRAM, gdzie pełni rolę dyrek­tora kre­atyw­nego i pomaga mar­kom poka­zy­wać to, co najlepsze.

Szczegóły bloga klosinski.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga klosinski.net:

Klosinski.net - Jacek Kłosiński

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Katalog Przedsiębiorstw »

  Blog dotyczący marketingu firm i przedsiębiorstw w Internecie. Opisuje korzyści z publikacji danych dotyczących przedsiębiorstw w danych platformach biznesowych. Codziennie nowe informację - naprawdę warto skorzystać z wiadomości dodających świeżego

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Schmidt »

  Blog na którym można poczytać o nowościach w świecie marketingu, Internetu, nowinek technicznych... a nawet Astronomii czyli o wszystkim tym czym Paweł Schmidt się interesuje.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing interaktywny »

  Witryna obejmująca użyteczne i efektywne porady i informacje dotyczące marketingu interaktywnego, takie jak na przykład marketing szeptany, reklamy na Facebooku i projektowanie stron. Reklama w sieci oraz efektywna promocja marek w sieci jest w obecn

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy - blog o marketingu w internecie »

  Marketing internetowy - blog o marketingu w internecie, pozycjonowanie i optymalizacja, seo, sem, e-mail marketing, e-marketing. Jak pozycjonować i optymalizować strony internetowe. Jak założyć stronę na Facebooku. Co warto wiedzieć o marketingu w in

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog marketingowy KlientAgencja.pl »

  Blog marketingowy KlientAgencja. pl autorstwa Moniki Nowaczewskiej kierowany do przedstawicieli i pracowników agencji marketingowych, klientów oraz szeroko rozumianych specjalistów z zakresu marketingu.

  Blog zawiera artykuły eksperckie na

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »