Klosinski.net - Jacek Kłosiński

Klosinski.net - Jacek Kłosiński Moja kolekcja codzien­nych inspiracji.

Więk­szość ma zwią­zek z moimi zawo­do­wymi pasjami, czyli desi­gnem i mar­ke­tin­giem. Publi­kuję rze­czy, które mnie uczą, fascy­nują, roz­wi­jają, a cza­sami zwy­czaj­nie popra­wiają humor. Chciał­bym żeby każdy, kto podziela moje zain­te­re­so­wa­nia zna­lazł tu dla sie­bie coś ciekawego.

Uwa­żam, że prze­pis na silną markę to połą­cze­nie prze­my­śla­nej stra­te­gii mar­ke­tin­go­wej z odpo­wied­nio dobraną kre­acją. Jestem absol­wen­tem mar­ke­tingu Uni­wer­sy­tetu Gdań­skiego i zapa­lo­nym pro­jek­tan­tem, któ­rego reali­za­cje zostały doce­nione w kra­jo­wych i zagra­nicz­nych ser­wi­sach branżowych.

Zre­ali­zo­wa­łem kil­ka­dzie­siąt pro­jek­tów, m.in. dla takich marek jak: Bank Ochrony Środo­wi­ska, Signal Iduna, BP, SKOK, Diverse, czy mia­sto Sosno­wiec. Jestem współ­za­ło­ży­cie­lem stu­dia bran­din­go­wego ENGRAM, gdzie pełni rolę dyrek­tora kre­atyw­nego i pomaga mar­kom poka­zy­wać to, co najlepsze.

Szczegóły bloga klosinski.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga klosinski.net:

Klosinski.net - Jacek Kłosiński

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • User eXperience »

  Blog poświęcony architekturze informacji w serwisach www. Znajdziesz tu wiele informacji na temat pozycjonowanie i użyteczności stron internetowych.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mediometr »

  Społeczna wizja reklam telewizyjnych. Blog daje możliwość obejrzenia znanych z telewizji reklam telewizyjnych i dodania swojej opinii w postaci pozostawionego komentarza oraz zagłosowania w zamieszczonej pod filmikiem sondzie. Blog jest społeczną opi

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy z Jazz Event.pl - blog firmowy - zespoły muzyczne - jazzowa oprawa muzyczna »

  Przykłady oprawy muzycznej realizowanej przez agencję artystyczną Jazz Event z Poznania. Pokazujemy występy muzyczne, które odbyły się podczas imprez typu bankiet, impreza firmowa, konferencje, gala, uroczystości rodzinne, wydarzenia artystyczne, kon

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Facebook marketing - blog o marketingu na Facebooku »

  Facebook marketing - aktualne informacje o marketingu na Facebooku. Blog zawiera ciekawe wiadomości o marketingu, akcjach promocyjnych, kampaniach marketingowych, Facebooku oraz wiele innych cennych wiadomości. Jak prowadzić stronę firmową na Faceboo

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o reklamie Google AdWords »

  Witaj na moim blogu. Mam na imię Justyna, interesuję się marketingiem internetowym i w trakcie swojej dotychczasowej pracy zgromadziłam dużo doświadczenia w zarządzaniu kampaniami AdWords, którym chciałabym się z wami na tym blogu podzielić.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »