KosztyPracy.pl

KosztyPracy.pl Blog ekspercki jednej z największych agencji pracy tymczasowej w Polsce.

Misją serwisu jest wzrost świadomości potencjału,który drzemie w elastycznej formie zatrudnienia.

Dzielimy się wiedzą i zachęcamy do dyskusji!pierwszy w Polsce profesjonalnyblog poświęcony tematyce redukcji kosztów zatrudniania, optymalizacji procesów i HR.

Specjaliści agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Work Express, będą starali się w przystępny sposób wyjaśnić zalety elastycznych form zatrudniania.Będziemy na bieżąco śledzić i analizować zmiany na polskim i europejskim rynku pracy.

Naszym celem jest rozpowszechnienie wiedzy o leasingu i outsourcingu pracowników oraz procesów i wyjaśnienie podstawowych różnic między tymi usługami. Na co należy zwracać uwagę wybierając agencję i jaką formę tej współpracy wybrać.Kolejnym zagadnieniem, które będziemy poruszać to zarządzanie zasobami ludzkimi i prowadzenie rekrutacji, rozwój HR, employer branding i nowe trendy w branży.Rzetelne testy najnowszych rozwiązań rekrutacyjnych. Przygotowanie i realizacja spólnej polityki personalnej.Słowem: Kompendium wiedzy o optymalizacji kosztów zatrudnienia, efektywnej rekrutacji pracowników oraz zasadach racjonalnej i spójnej polityki kadrowej.

Szczegóły bloga kosztypracy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga kosztypracy.pl:

KosztyPracy.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: