Nowoczesny blog ogrodniczy

Nowoczesny blog ogrodniczy Blog pisany o nowoczesnym ogrodnictwie, czyli wykorzystującym zdobycze techniki i nową wiedzę naukową.

Taki ogród będzie przyjazny środowisku, organiczny i ekologiczny. Będzie też przyjazny właścicielowi, bo dzięki użyciu technik projektowania takich, jak np. permakultura, pozwoli zmniejszyć ilość prac koniecznych do wykonania w sezonie.

Dzięki użyciu takich wynalazków jak doniczki pęczniejące czy torfowe wielodoniczki, a także dzięki ściółkowaniu i uprawie roślin wieloletnich, możliwe jest osiągnięcie sporych plonów niewielkim nakładem pracy w ogrodzie.

Szczegóły bloga www.nowoczesne-ogrodnictwo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga www.nowoczesne-ogrodnictwo.pl:

Nowoczesny blog ogrodniczy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • AVANGARD-ogrody i kwiaty »

  Można tu znaleźć ciekawe zdjęcia i pomysły o tematyce ogrodniczej, trochę przydatnych linków o nowinkach zza granicy, o architekturze krajobrazu, o intrygujących roślinach itp.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • OgrodyPro.pl - Profesjonalna pielęgnacja ogrodów w Poznaniu i okolicach »

  Profesjonalna pielęgnacja ogrodów w Poznaniu i okolicach - zadbamy o Twój ogór.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik ogrodowy »

  Poradnik ogrodowy opisuje jak zaprojektować oraz jak dbać o ogród przydowowy lub taras. Opisuje rodzaje roślin oraz pomaga przy doborze podczas projektowania oraz nasadzeń w ogrodzie.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona roślin w ogrodzie i na działce »

  Blog poświęcony zwalczaniu chorób i szkodników zagrażających naszym roślinom. Przedstawiamy wygodne i niezawodne metody ochrony roślin w ogrodzie i na działce, kładąc szczególny nacisk na metody naturalne i ekologiczne. Rozpoznanie sprawcy zniszczeń

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • In Black Garden »

  Na blogu opisane są odmiany i gatunki roślin o ciemnych kwiatach,liściach, łodygach lub owocach. Oprócz czarnych roślin znaleźć tu można również ciekawostki związane z ogrodnictwem, porady dotyczące uprawy,a także szereg informacji o odmianach kolekc

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »