Nowoczesny blog ogrodniczy

Nowoczesny blog ogrodniczy Blog pisany o nowoczesnym ogrodnictwie, czyli wykorzystującym zdobycze techniki i nową wiedzę naukową.

Taki ogród będzie przyjazny środowisku, organiczny i ekologiczny. Będzie też przyjazny właścicielowi, bo dzięki użyciu technik projektowania takich, jak np. permakultura, pozwoli zmniejszyć ilość prac koniecznych do wykonania w sezonie.

Dzięki użyciu takich wynalazków jak doniczki pęczniejące czy torfowe wielodoniczki, a także dzięki ściółkowaniu i uprawie roślin wieloletnich, możliwe jest osiągnięcie sporych plonów niewielkim nakładem pracy w ogrodzie.

Szczegóły bloga www.nowoczesne-ogrodnictwo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga www.nowoczesne-ogrodnictwo.pl:

Nowoczesny blog ogrodniczy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Altanka Mili - Onet.pl Blog »

  Altanka, czyli architektura ogrodowa niebanalna- fotografie- opisy -porady ogrodnicze- galeria ogrodów- eko design- czyli o słońcu, deszczu i o tym, co pod nimi rośnie. Oraz o staraniach człowieka, żeby stać się tego wszystkiego częścią.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o ogrodach »

  Nie wiesz jak wypielęgnować i zadbać o swój ogród. Zaglądnij do nas a znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do swojego ogrodu.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady ogrodnicze »

  Wspaniały portal ogrodniczy opublikowany jest pod adresem internetowym www.ogrodowisko.pl. To profesjonalne porady, sprawdź dając za przykład iglaki. Do tego portalu ogrodniczego dodane jest również forum dyskusyjne. Na forum znajdziesz oczywiście po

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Winnica Sawanna - Gospodarstwo ogrodnicze Sawanna »

  Blog poświęcony Winnicy Sawanna i szczegółowej uprawie winorośli. Obecnie winnica ma około 100 krzewów i stale powiększany areał uprawy. W uprawie są takie odmiany jak: Regent, Solaris, Nero, Sfinks, zielony i różowy Timur oraz Chrupka Różowa. Na blo

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Złota Patoka | Moje pszczoły, moja działka »

  Blog opisuje prace podejmowane przeze mnie na mojej działce, dla dobra pszczół oraz podtrzymania kultury ekologicznej, agrarnej i estetycznej. Poza tym jest to moja pasja! Bliżej natury! Wszystko o pracy w pasiece i na działce, karczowanie, podkarmia

  Data dodania: 15 07 2015 · szczegóły wpisu »