Pod prąd

Pod prąd Założyłem blog i od czego tu zacząć? Hmm... Najlepiej od początku. Tak, tylko gdzie on był? Chyba wiele lat temu, gdy  na piąte a może szóste urodziny dostałem w prezencie globus. Zobaczyłem ile na tym świecie jest miejsc - mórz, gór i rzek, miast i państw. Tak narodziła się pierwsza pasja - geografia, a później już poszło. Ciekawość świata zaciągnęła mnie do czytania książek, poznawania historii, nauk ścisłych i mniej ścisłych a w końcu do ekonomii i polityki.

Ta fascynacja rzeczywistością wokół dała początek własnym opiniom na temat zjawisk, zdarzeń i problemów jakie mają w tej rzeczywistości miejsce. W końcu przyszedł czas żeby się tymi opiniami podzielić, a nuż kogoś zainteresuje co mam do powiedzenia o tym co dla mnie jest najciekawsze - ekonomii, polityce i wszystkim innym co dzieje się w naszym społeczeństwie.

Na koniec wytłumaczę się jeszcze z jednej rzeczy - tytuł blogu. Dlaczego "Pod prąd"? A no dlatego, że blog choć publicystyczny pójdzie w przeciwna stronę niż współczesne media. Nie będzie tu nadmiernej dosadności, ciągłego szukania emocji i nowych podniet, tylko rzetelne artykuły, czasem może trochę naukowe, zawsze każda opinia będzie miała pokrycie w argumentach. Tak będę starał się pisać.

Miłej lektury:)

Szczegóły bloga podprad.blog.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga podprad.blog.pl:

Pod prąd

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Czytam więc jestem »

  Blog z recenzjami książek wszelakich: od popularnonaukowych, poprzez tzw. literaturę kobiecą, powieści historyczne, fantastyczne, dla dzieci i młodzieży po biograficzne.

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dzwoni do mnie Maurycy »

  Maurycy:
  [quote]Rozpuszczalnik:
  [quote]
  A potem jest na ogół tak:
  [quote]

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog Czekolady »

  Blog, który opisuje wszystkie smaki kuchni jak i związków damsko męskich. Podobnie jak seks i czekolada, jest świetnym źródłem endorfin. Sowicie okraszony osobliwie zabawnymi komentarzami bardzo osobliwej autorki.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soczewka »

  Moje obserwacje dotyczące świata, kultury i historii, a także ciekawostek. Chcesz dowiedzieć się jak Be-ethoven tworzył V Symfonię będąc całkowicie już głuchym; ciekawi Cię żydowskie (!) pochodzenie Hitlera, pierwsze użycie gazu bojowego w XIII. wiek

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pieczyk Jest Tylko Jeden »

  blog całkiem subiektywny, całkiem
  pozytywny, całkiem poważnie zabawny

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »