Blog fotograficzny - Tomasz Szpruta - Fotografia Ślubna Poznań
Blog fotograficzny Profesjonalnego fotografa ślubnego. Fotografia dla ludzi wymagających, niecodzienna, nietuzinkowa i niebanalna. Reportaż tworzony z pasą wprawnym okiem fotografa szukającego świeżych i unikalnych kadrów, oraz niepowtarzalnych momentów. Sesje plenerowe prowadzone z wyczuciem i na luzie. Do tego wszystkiego profesjonalna, autorska obróbka fotograficzna, która nadaje zdjęciom klimatu i sprawia, że całość staje się jedyną tak niepowtarzalną pamiątką waszego ślubu.
Szczegóły bloga www.fotografslubny.com:
- ID: 7415
- Tytuł: Blog fotograficzny - Tomasz Szpruta - Fotografia Ślubna Poznań
- URL: www.fotografslubny.com
- PageRank:
- Kliknięć: 146
- Wyświetleń: 1304
- CTR: 11.2%
- Data dodania: 05 07 2011
- Słowa kluczowe: fotografia ślubna Poznań, blog fotograficzny, fotograf ślubny Wielkopolska, zdjęcia ślubne., fotograf ślubny Poznań, fotografia ślubna Wielkopolska, blog ślubny
- Kategorie:
- Poleć bloga na FB i G+
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj bloga www.fotografslubny.com:
Odwiedziny robotów:


Zobacz podobne blogi w tej kategorii:
-
Paulina Milewicz blog »
Moim celem jest zatrzymanie w kadrze bezstroskiego dziecinstwa, malowanego słońcem i lizakami, barankami- chmurkami na zawsze niebieskim niebie, salw śmiechu, łez wzruszenia, pierwszych kroków, ważnych momentów, sesji sesji brzuszkowych, sesji noworo
Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu » -
Natalia Siwiec »
Nieoficjalny blog polskiej fotomodelki Natalii Siwiec tworzony przez fanów. Najlepsze fotografie, najświeższe aktualności z życia modelki i inne ciekawe informacje.
Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu » -
Aurobiografia Wujka Henryka »
Wuj Heniek wychynął z nicości w latach dziewięćdziesiątych siódmych ubiegłego wieku jako byt będący przekaźnikiem treści podsuwanych jego ojcu przez niektóre ze sfer jaźni. ... czyjej...?
Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu » -
Rysunki WoodWard »
Blog młodej artystki, która dzieli się z czytelnikami swoją sposobem postrzegania życia, codzienności i ludzkich relacji. Codziennie na blogi pojawiają się nowe niezwykłe rysunki jednej autorki, komentujące tym samym jej życie.
Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu » -
Sigma Dp1x - oswajanie dinozaura »
Czy aparat nastawiony przede wszystkim na dobrą jakość zdjęć może konkurować z najnowszymi konstrukcjami, wypchanymi po brzegi rozmaitymi gadżetami i nowinkami technicznymi?
Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
Czy aparat pozbawiony wielu ułatwień pozwala cieszyć się robieniem zdj