Kosz Z Tanimi Książkami

Kosz Z Tanimi Książkami Witamy serdecznie!

Jesteśmy parą zapalonych czytelników, którzy pragną podzielić się z Wami swoją pasją. Kosz z tanimi książkami będzie więc blogiem w którym będziecie mogli przeczytać recenzje książek, mang, a w przyszłości, kto wie, może poszerzymy swoją działalność przedstawiając Wam gry, filmy - choć nie będziemy ukrywać, że to słowo pisane jest najbliższe naszym sercom. Mamy nadzieję, że czas spędzony na KZTK uznacie za mile spędzony.

Niektórzy z Was zapewne będą się zastanawiać skąd wzięła się nazwa bloga. Śpieszymy więc z wyjaśnieniami. KZTK jest swego rodzaju hołdem dla wszystkich koszy wypełnionym po brzegi przecenionymi książkami, na których przekopywaniu spędziliśmy wiele bardziej lub mniej owocnych godzin. Jest to także pokłon w stronę wszelkiego typu wyprzedażom i księgarniom z tanimi książkami, które, nie ukrywajmy dla nałogowych czytelników są prawdziwym zbawieniem.

Na KZTK będziemy przedstawiać tytuły nowe i stare, te przybyłe prosto z księgarni, jak i przygarnięte z drugiej ręki - ponieważ wszystkie je kochamy tak samo mocno. Niezależnie czy pachną jeszcze drukarnią, czy kuszą szelestem pożółkłych kartek.

Życzymy miłej lektury :)
Artius i Andromeda

Szczegóły bloga koszztk.blogspot.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga koszztk.blogspot.com:

Kosz Z Tanimi Książkami

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Kapustka: blog, felietony, opowiadania »

  Duet Kapustka + Edrache = 500 słów + 1 rysunek dziennie.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stara Szafa »

  Recenzje, zapowiedzi nowości wydawniczych, informacje ze świata literackiego. Blog skierowany do wszystkich osób zainteresowanych dziećlitem: rodziców, wychowawców, opiekunów, nauczycieli, bibliotekarzy, pisarzy...

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZaPałek - seks, narkotyki, problemy nastolatek »

  Typowy teenagerski blog wzbogacony o literackie wywody na temat książek, które w ręce wpadły przypadkowo. O wyjątkowości tego bloga stanowi aspołeczność autorki, która nie akceptuje swego człowieczeństwa i próbuje się z niego wykluczyć.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moja tworczość, opowiadania, grafiki. - Onet.pl Blog »

  Na tym oto blogu chciałbym podzielić się swoją twórczością... Dobra, koniec z formalnym językiem. Chciałbym umieścić tutaj swoje opowiadania, które czasem zdarza mi się napisać i grafiki, które tworzę, Mam nadzieję, że spodobają się ogółowi ludzi.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Garokna blog »

  Blog artystyczny prezentujący bogatą twórczość Artura Garokna. Opowiadania, poezje, piosenki...

  Artyści często mają w życiorysie błyskotliwy początek a potem długie utrzymywanie się na orbicie zakończony lotem ślizgowym w dół. Ale bywa te

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »