Kosz Z Tanimi Książkami

Kosz Z Tanimi Książkami Witamy serdecznie!

Jesteśmy parą zapalonych czytelników, którzy pragną podzielić się z Wami swoją pasją. Kosz z tanimi książkami będzie więc blogiem w którym będziecie mogli przeczytać recenzje książek, mang, a w przyszłości, kto wie, może poszerzymy swoją działalność przedstawiając Wam gry, filmy - choć nie będziemy ukrywać, że to słowo pisane jest najbliższe naszym sercom. Mamy nadzieję, że czas spędzony na KZTK uznacie za mile spędzony.

Niektórzy z Was zapewne będą się zastanawiać skąd wzięła się nazwa bloga. Śpieszymy więc z wyjaśnieniami. KZTK jest swego rodzaju hołdem dla wszystkich koszy wypełnionym po brzegi przecenionymi książkami, na których przekopywaniu spędziliśmy wiele bardziej lub mniej owocnych godzin. Jest to także pokłon w stronę wszelkiego typu wyprzedażom i księgarniom z tanimi książkami, które, nie ukrywajmy dla nałogowych czytelników są prawdziwym zbawieniem.

Na KZTK będziemy przedstawiać tytuły nowe i stare, te przybyłe prosto z księgarni, jak i przygarnięte z drugiej ręki - ponieważ wszystkie je kochamy tak samo mocno. Niezależnie czy pachną jeszcze drukarnią, czy kuszą szelestem pożółkłych kartek.

Życzymy miłej lektury :)
Artius i Andromeda

Szczegóły bloga koszztk.blogspot.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga koszztk.blogspot.com:

Kosz Z Tanimi Książkami

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: