Biotechnologia - wiadomości

Biotechnologia - wiadomości Nasza strona publikuje najważniejsze i szczegółowo wybrane artykuły opowiadające o biotechnologii.
Biotechnologia opiera się na użyciu wybranych procedur laboratoryjnych stosowanych też w odrębnych naukach o biologii (takich jak: genetyka,hodowla komórkowa, biologia molekularna) i metod z innych dyscyplin wiedzy. Organizacje z branży biotechnologicznej ze względu na budowanie nowych odkryć w tej dziedzinie oprócz sukcesu biznesowego oddziaływały również dodatnio na możliwość leczenia wielu schorzeń zagrażających życiu pacjentów.

Szczegóły bloga bio-top.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga bio-top.pl:

Biotechnologia - wiadomości

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Piękno neurobiologii »

  Blog naukowy prowadzony przez profesora Jerzego Vetulaniego

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogród i ja. »

  Blog ogrodniczy opisujący proces tworzenia pewnego ogrodu od podstaw przez amatora i miłośnika ogrodów i przyrody.Zawiera obok opisu porady,przemyślenia i aktualności związane z dalszym jego tworzeniem i dojrzewaniem.

  http://ogrodija.blogs

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzewaikrzewy »

  Zapraszam na mojego bloga poświęconego drzewom i nie tylko stosowanym w terenach zieleni i prywatnych ogrodach. Myślę że blog ten zawiera szereg ciekawych komentarzy i zdjęć które na pewno Was zainteresują!

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biology | blog przyrodniczy ... nieco stronniczy »

  Blog porusza tematy szeroko pojętej przyrody. Nowości naukowe ze świata roślin i zwierząt w tym również nas, ludzi. Piszę o tym co sprawia mi przyjemność, o moich zainteresowaniach, o tym co uważam za ważne i wartościowe. Świat zmienia się bardzo szy

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »