Byłem, jestem, będę. Zapewne idiotą, ale warto mieć nadzieję na coś lepszego.

Byłem, jestem, będę. Zapewne idiotą, ale warto mieć nadzieję na coś lepszego. Już niewiele czasu zostało mi, by być nastolatkiem. By być beztroskim i radosnym, nie przejmować się niczym. Większość swojej młodości borykam się z problemami, które przerastają mnie i w różny, negatywny sposób odnajdują ujście w postaci negatywnych emocji. I nie są to sprawy typu stara komórka, szlabany "starych", czy że nie stać mnie na alkohol.
Pstro w głowie trochę jest, ale to może dlatego, że chciałbym nadrobić stracony czas. Po co mi blog? Właściwie sam nie do końca wiem. Nie jest to szczególnie produktywna forma spędzania czasu, szczególnie, że znając moją ogólną zdolność do zawarcia maksimum marudzenia w minimum sensownej treści - bywa różnie. Niemniej jednak, każdy ma jakiś sposób na katharsis, a to jeden z moich - w dalszym ciągu poszukuję też innych... No dobrze, nie ma co czarować, po prostu jak się nie ma albo nie potrafi rozmawiać o pewnych rzeczach ze znajomymi lub przyjaciółmi, trzeba sobie radzić w inny sposób. A "Internety" dają mi do tego cudowną, zbawienną anonimowość.
Co jest, w takim razie, w zbiorowisku mojego bełkotu, co może Cię zainteresować? Prawdę mówiąc, nie wiem. Być może będziemy nadawali na podobnych falach, a może po prostu poruszę temat, który Cię zainteresuje - bo to nie jest tak, że opowiadam tylko o tym, co u mnie - że szukam pracy, nie mam kota i straciłem najważniejszą osobę mojego życia. To znaczy, o tym też prawię i to dosyć solidnie (swoją drogą, możesz się łączyć w swoim bólu z kimś jeszcze, jak wiadomo, wielcy więcej cierpią), ale zdarza mi się wziąć jakiś solidny temat i go przygotować tak porządnie. Albo mniej porządnie. Są też teksty dotyczące gier i filmów. Coś dla siebie znajdziesz, a jeśli nie - Twoje ego nie ucierpi tylko dlatego, że straciłeś dwie minuty na czytanie bełkotów jakiegoś dopiero co wkraczającego w dorosłość debila. Są jakieś plusy i lepiej się ich trzymajmy. W końcu, życie i tak jest do dupy. W większości opcji. Ale tylko w większości!

Szczegóły bloga piaskownica-wspomnien.blogspot.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga piaskownica-wspomnien.blogspot.com:

Byłem, jestem, będę. Zapewne idiotą, ale warto mieć nadzieję na coś lepszego.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: