Piórem po szkle - twórczość Dawida Markowskiego

Piórem po szkle - twórczość Dawida Markowskiego Każdego ranka gdy zasiadam przy kawie nad kartką czystego papieru i rozmyślam o dniu minionym, przelewam na papier słowa które w mojej duszy poezją i prozą się unoszą, jak chmury nad szczytem niezdobytej góry. Po częstokroć gdy rozmyślam nad tym co się stało kiedyś i co się stać może, myślę sobie że gdzieś już to widziałem.

Blog który założyłem ma być wyrazem tych uczuć, tych przemyśleń, a każdy wiersz jak muzyka co na duchu piętnem się odciska, ma poruszyć Ciebie, nie mnie - ja je już czytałem.
Chciałbym abyś odwiedził moją stronę drogi czytelniku i pozostał na niej tyle ile tylko uznasz za stosowne. Chciałbym by była dla Ciebie czymś więcej jak tylko przelotną chwilą.

Dawid Markowski to ja - skromny artysta który chciałby być dla Ciebie inspiracją tak jak wielu sławnych poetów i literatów było nią dla mnie. Tak jak w jednym z moich wierszy pisałem sam: "zostawić po sobie ślad
w kamieniu jak piętno się odcisnąć" miło by mi było gdyby choć jeden z moich wierszy pozostał w Twej pamięci na kilka ładnych lat. Pozwoliłbym sobie przytoczyć tu kilka pięknych cytatów, klika mądrych wypowiedzi ale czy jest sens?

Zapraszam Ciebie na blog Dawida Markowskiego a może właśnie uda mi się Ciebie zatrzymać na nieco dłużej niż tą drobną sekundę Twojego życia.

Szczegóły bloga www.art-markowski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga www.art-markowski.pl:

Piórem po szkle - twórczość Dawida Markowskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: