Prawnik w Piasecznie - Poradnik prawniczy dla każdego

Prawnik w Piasecznie - Poradnik prawniczy dla każdego Blog http://prawnik-piaseczno. pl jest skierowany do osób, które są zainteresowane wezwaniami do zapłaty, kierowaniem spraw do sądu, skuteczną egzekucją należności.

Na blogu prawnik-piaseczno. pl można odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące, z jednej strony postępowania wobec opornych dłużników a z drugiej prawidłowego bronienia swych praw przez dłużników wobec nieuczciwych zachowań wierzycieli w trakcie postępowania sądowego oraz egzekucyjnego.

Na blogu można też odnaleźć i pobrać za darmo wzory dokumentów stosowane w najczęściej pojawiających się sytuacjach pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem (np. : wezwania do zapłaty, odpowiedzi na wezwania do zapłaty i inne pisma przedprocesowe i procesowe).
W komentarzach do poszczególnych wpisów można opisać problem prawny, zadać pytanie.

Szczegóły bloga prawnik-piaseczno.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga prawnik-piaseczno.pl:

Prawnik w Piasecznie - Poradnik prawniczy dla każdego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Blog o blogach, społecznościach, web 2.0 »

  blogi, blogosfera, blogosphere, społeczności, blip, mikroblogi, fotoblogi, 2.0

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik wynajmu mieszkania »

  Portal poświęcony tematyce wynajmu mieszkań w Polsce. Na poradnikwynajmu.pl znajdziemy wiele cennych rad jak wynająć mieszkanie. W szczególności warte polecenia są porady jak rozpoznać oszustów ogłaszających się w gazetach i Internecie. Dowiemy się j

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o budownictwie »

  porady budowlane i zdjęcia z budowy

  Na tym blogu postaram się zaprezentować w jaki sposób buduję wymarzony dom, ile kosztuje mnie to pracy oraz jakie stosuję rozwiązania. Ukarzą się także informacje o stylach w architekturze, prawie budowl

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Drummer JĘZYK NIEMIECKI »

  Blog Agnieszki Drummer o języku niemieckim i nauce języków obcych ogólnie. W 2011 roku blog ten został wybrany jednym z najlepszych polskich blogów w kategorii "blogi profesjonalne".
  Agnieszka Drummer uczy od lat niemieckiego, pisze po

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produktywnie.pl »

  W skrócie: produktywność, efektywność osobista, zarządzanie czasem, planowanie i organizacja pracy w praktyczny sposób.Dowiesz się jak zarządzać sobą w czasie, poznasz sprawdzone metody, w tym GTD (Getting Things Done), Pomodoro, Kaizen, mapy myśli.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »