Każdy szuka Boga
Jakiś czas temu zdałam sobie sprawę z tego, że Bóg w moim życiu jest bardzo ważny. Zdałam sobie sprawę z tego, że bez Niego ani rusz, że z nim mogę wszystko i że dzięki Niemu w mojej duszy panuje spokój. I jest mi dobrze. Jednak nie dlatego powstał mój blog.
A dlaczego powstał? Dlatego, że często spotykam się z ludźmi, którzy deklarują się jako ludzie niewierzący, są czasem wrogo nastawieni do religii, do kościoła. Mimo wszystko jednak mam wrażenie, że brak im właśnie Boga. Nie chcę ich, ani nikogo innego nawracać, bo też z jakiego powodu miałabym to robić?
Chcę tu opowiadać, wyrażać wątpliwości, słuchać, może z czasem rozmawiać.
Będę to robić, bo wierzę, że warto mówić o Bogu, warto żyć przy Jego boku, bo mam być apostołem. Może komuś się to moje pisanie przyda, może ktoś zmieni zdanie?
Szczegóły bloga pan-bog-i-ja.blogspot.com:
- ID: 14320
- Tytuł: Każdy szuka Boga
- URL: pan-bog-i-ja.blogspot.com
- PageRank:
- Kliknięć: 245
- Wyświetleń: 1852
- CTR: 13.23%
- Data dodania: 13 10 2012
- Słowa kluczowe: Jezus, modlitwa, spokój, sakrament, Bóg, nawrócenie, wiara, nadzieja, kościół
- Kategorie:
- Poleć bloga na FB i G+
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj bloga pan-bog-i-ja.blogspot.com:
Odwiedziny robotów:



Zobacz podobne blogi w tej kategorii:
-
Wiara, Nadzieja, Miłość... »
Wiara, nadzieja, miłość: porażki, zwątpienia, wzniesienia, radość, smutek, żal, nostalgia, apatia, obojętność, depresja, związek, zaufanie, rozstanie, zdrada, dojrzewanie....
Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu » -
Patryk411 »
Na katolickim blogu patryk411 poruszane są zagadnienia z perspektywy wiary. Tematyka rodzinna, małżeńska, a także pieśni religijne i wszystko, co związane jest z ugruntowaną wiarą.
Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu » -
Oliwna lampka codzienności »
Niektóre rzeczy, czynności, sytuacje, wydarzenia stały się dla nas tak oczywiste, że w pędzie dzisiejszego świata, w wirze pracy i pogoni za pieniądzem, przechodzimy obok nich obojętnie, nie zwracając na nie uwagi. No bo to takie normalne, że coś jes
Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu » -
Projekt głosiciel »
Wiara według chrześcijanki wpatrzonej w krzyż. Wiara odmienia codziennie moje życie, stąd też moja wielka potrzeba ewangelizacji. Jest to blog katolicki. Artykuły znajdujące się na blogu są zgodne z wiarą katolicką. Każdy wpis ma na celu zainspirowan
Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu » -
Listy do J. »
Blog zawiera zbiór listów, które pisze Jezusowi. A także można znaleźć na stronie komentarze do fragmentów Ewangelii z Pisma Świętego. Są również zdjęcia o tematyce teologicznej i krótkie fotorelacje z uroczystości kościelnych.. Nie brakuje na stroni
Data dodania: 30 01 2016 · szczegóły wpisu »