Humor nie dopisuje? Nastrój kuleje?

Humor nie dopisuje? Nastrój kuleje? Tutaj możesz lekceważąco podnieść nogę na całość!

Nasza witryna jest osobliwą platformą internetową - dla nas nie ma żadnego tabu! Portal ma powszechny profil i łączy w sobie funkcje bloga i forum. Internauci mogą bez zbytecznych ograniczeń i bez uiszczania opłat gadać łatwo na każdy temat. W ten sposób powstała idea serwisu, który złączyłby ludzi z dużym poczuciem humoru i krytycznie odnoszących się do świata.

Nazwa strony sprytnie nawiązuje do najbogatszej rodziny wszechczasów - chodzi o podkreślenie drwiny przekazanej w treści serwisu: gwiazdy naszych wpisów pretendują w istniejącym życiu do miana „omnibusów" „wszystko umiejących” i nader często zapominają, że ich aspiracje przerastają ich kompetencje. Funkcjonując w sposób komiczny określają swoją groteskową osobowość, nadając jej banalny wyraz, pragnąc w zamian aprobaty i zachwytów ani trochę nieadekwatnych do swoich wątpliwych gwiazdorskich "ekscesów".

Lubisz drwić i masz oryginalne poczucie humoru? Doceniasz trafne, cięte repliki? Uwielbiasz spierać się o znaczące i niepoważne kwestie? Jesteś żądnym krwi, niestrudzonym, nietuzinkowym internautą? Zapisz się już teraz i nawalaj na kogo chcesz, jak chcesz, którędy chcesz!

Ktoś zalazł ci za skórę, w twojej okolicy przebywa jakiś rockefeller, w osiedlowym straganie sprzedają śmiecie i liczą za to jak za zboże, masz powyżej uszu błaznów skaczących z motocyklami, na trawce, na gnoju i w klopie, tańców z świstami oraz innych genetycznie polepszanych tworów w swoim otoczeniu, bezkrytyczna i sztywna zabawa w telewizji powoduje, że chce ci sie jechać do rygi, jesteś rozczarowany popisami naszych sportowców na Euro 2012. Dodatkowo wiesz, że politykiery są bandą bezdennych, zabawnych tłuków, w centrach kupieckich serwują wyłącznie fuszerkę w promocji, a znajomi z pracy są zupełnymi fajansiarzami cieszącymi bańkę z byle dinksu - to ta strona jest stworzona dla ciebie!

Szczegóły bloga rockefellers.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga rockefellers.pl:

Humor nie dopisuje? Nastrój kuleje?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: