PROSTE POTRAWY - proste przepisy kulinarne

PROSTE POTRAWY - proste przepisy kulinarne Blog Kulinarny założony z myślą o smakoszach prostej i smacznej kuchni. Publikowane codziennie przepisy kulinarne są proste do przyrządzenia.

Od autorki:

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych, które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste, a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać :) Przydadzą się też sugestie Użytkowników jakich przepisów ode mnie oczekują. Blog od strony technicznej pomagają prowadzić moje dzieci :) Z myślą o początkujących smakoszach zamieszczamy zdjęcia. Robi je moja córka Anna.Mają one pomóc i zachęcić w przygotowaniu "małego co nieco".Powodzenia!
Urszula

Linki do bloga:
www.prostepotrawy.pl
www.prostepotrawy.blogspot.com

Szczegóły bloga prostepotrawy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga prostepotrawy.pl:

PROSTE POTRAWY - proste przepisy kulinarne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: