Wszystko o Nootropach,jedyny taki blog!

Wszystko o Nootropach,jedyny taki blog! Serwis informacyjny dotyczący nootropów i środków prokognitywnych (eng. Cognitive enhancers). Znajdziecie tu obiektywne i aktualne informacje na temat efektów, mechanizmów działania i dozowania substancji poprawiających funkcjonowanie poznawcze: pamięć, koncentrację, uczenie się czy sprawność intelektualną. Wysoki standard publikacji w odniesieniu do literatury fachowej, artykułów naukowych i innych obiektywnych i rzetelnych źródeł wiedzy.

Niezależne informacje zebrane w jednym miejscu, ukazujące zarówno profity płynące ze stosowania substancji nootropowych, potencjalne ryzyko lub ewentualne przeciwskazania. Dowiecie się jak zrobić własny zestaw, co z czym łączyć, a czego unikać.

Nootropy oraz substancje prokognitywne znacznie zwiększają wydajność, poprawiają koncentarcję i pamięć, polepszają naszą zdolność intelektualną, niwelują zmęczenie, wspomagaja podejmowanie decyzji, a niejednokrotnie działają ochronnie na układ nerwowy (wpływ neuroprotekcyjny) i bardzo zalecane jest je stosować systematycznie. Mimo to, dla wielu ludzi poprawa własnego funkcjonowania to wciąż, temat kontrowersyjny, prawdopodobnie wynika to przede wszystkim z nieznajomości tematu, niewystarczającej wiedzy czy ograniczonej możliwości prowadzenia badań – stąd nasza potrzeba stworzenia serwisu informacynego opartego na niezależnych i wiarygodnych artykułach badawczych

Szczegóły bloga nootropy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga nootropy.pl:

Wszystko o Nootropach,jedyny taki blog!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: