Kolorowamatka.pl | Blog skierowany do rodziców, szczególnie mam.

Kolorowamatka.pl | Blog skierowany do rodziców, szczególnie mam. Blog przeznaczony dla rodziców, szczególnie matek, którzy uprawiają jedną z najtrudniejszych ze sztuk - sztukę wychowania dziecka. Wiem, że czas gdy nasze dzieci dorastają to czas wyjątkowy. Musimy stawiać czoła pomysłom dzieci, ich buntom, kłopotom, radościom i smutkom, ale również borykamy się z własnymi wątpliwościami czy jesteśmy wystarczająco dobrymi rodzicami.
Znajdziecie tutaj moje przemyślenia na tematy z życia wzięte, pomysły na rodzinne spędzenie wolnego czasu, odrobinę wiedzy dla wszego samorozwoju oraz przepisy kulinarne.
Blog będzie się zmieniał tak jak my się zmieniamy i nasze otoczenia. http://kolorowamatka.pl/o-mnie/

Szczegóły bloga kolorowamatka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga kolorowamatka.pl:

Kolorowamatka.pl | Blog skierowany do rodziców, szczególnie mam.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Myśli nieuczesane lilith »

  Historie prawdziwe, z życia wyrwane, ku pamięci spisane. Blog matki Polki, żony i ciężarówki w chwili obecnej (do grudnia 2011 jeszcze). Zapraszam do mnie wszystkie mamy i inne ciężarówki, razem będzie nam raźniej wybierać dla maleństwa wyprawkę :)

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwariowana Mama...czyli jak byc mamą i nie zwariować »

  Blog o codziennych wyzwaniach i radościach młodej mamy. O tym, że życie toczy się dalej i nie musi być w 100% podporządkowane szkrabowi.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak herbata, to tylko ze szklanki! »

  Subiektywna ocena z pozoru zwykłych wydarzeń i zachowań, w głównej mierze dotyczących trudów rodzicielstwa.Czyli poważne i mniej poważne przemyślenia młodej matki wariatki, na temat macierzyństwa i otaczającego ją świata.
  Ten blog, to miejsce w

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zaradna Mama »

  Zaradna Mama opisuje jak sobie radzi z dzieciakami, domem, pracą, dg, postępem techniki (tu akurat sobie nie radzi, ale można się pośmiać). O Życiu z humorem, czasem z przekąsem, raz na wesoło, raz trąci dąsem. Zaradna, to kobieta, która w polskich w

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kura Blogowa »

  "Kiedy pasją jest życie"
  Blog w pełni o tym co kocham, co robię i o czym marzę. A przy tym zbiór porad doświadczonej mamy, jak przeżyć w dużej rodzinie. Gdzie jeść i co jeść. Gdzie się bawić, w co się bawić i czym się bawić. Jak spełni

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »