Polskiedrogi

Polskiedrogi 5 listopada Dziennik zachodni odkrył przed nami tajemnicę mandatów. Jak wszyscy mówią, krzyczą i bulwersują się: jest dobrze wariatów trzeba karać. Ale czy na pewno?

Czy nie lepiej gdyby zmniejszono drakońskie kary finansowe a poprawiono stan dróg? Bądź skorzystać z pomysłu niemieckiego – za przejechanie na czerwonym zabrać prawo jazdy na tydzień i już. Wiele osób nie może sobie pozwolić na ten tydzień bez auta. Pomoże bardziej niż punkty czy wysokie mandaty.

Jak wiadomo od dawna policja nigdy nie „stoi” w miejscach naprawdę niebezpiecznych. Stoją na prostych drogach, bez przejść dla pieszych z kretyńskim ograniczeniem do 50km/h. Więc nie poprawia to naszego bezpieczeństwa. Działania prewencyjne zamieniają się w działania kretyńskie – na przykład ustawianie radarów imitujących śmietnik. Paranoja.

Szczegóły bloga polskiedrogi.wordpress.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga polskiedrogi.wordpress.com:

Polskiedrogi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Chevrolet Corvette C3 »

  Stronę tę stworzyłem aby udokumentować renowację mojej Corvette C3. Pomimo tego, że wpisy nie pojawiają się tu zbyt często, mam nadzieję, że dodane tu historia Chevroleta Corvette i rozbudowany opis modelu Corvette C3, uzupełniony o zdjęcia każdego r

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • O akumulatorach, bateriach i samochodach elektrycznych »

  Rezygnacja z pochodnych ropy naftowej jako głównego nośnika energii dla pojazdów jest kwestią czasu. Zrozumiały to nawet wielkie koncerny samochodowe, które ścigają się w przedstawianiu coraz to nowych modeli i koncepcji rozwiązań elektrycznych i hyb

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog Volkswagen »

  Strona internetowa vw-blog.pl zawiera szereg informacji na temat samochodów Volkswagen. Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę o nowych modelach tej marki, szukasz porad dotyczących naprawy usterek, które wystąpiły w Twoim aucie, albo wskazówek o eksploat

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • VW T3 - kempingowy »

  Blog o kempingowych volkswagenie T3 z 1979 roku. Busik ma już swoje lata, ale mimo to świetnie się nim jeździ (gdy się nie psuje).

  Na blogu omawiam wycieczki, dodatki kempingowe, instalację słoneczną (baterie słoneczne ładują mi żelowe ak

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strefa Kulturalnej Jazdy Kulturalna Jazda Kulturalny Kierowca Kultura na drodze Blog Motoryzacyjny »

  Blog o kulturze i bezpieczeństwie na polskich drogach. Testy samochodów, śmieszne filmiki, humor, oraz filmiki które mają dawać do myślenia to rzeczy których na blogu również nie brakuje.

  Blog stworzony przez Albin Sieczkowski.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »