I hate my ex girlfriend

I hate my ex girlfriend „I hate my ex girlfriend”, nienawidzę mojej byłej dziewczyny to blog niezwyczajny, jego nazwa odnosi się do jednego z opowiadań tam zamieszczonych, idea przyświecająca postaniu tego bloga było zamieszczanie ciekawych opowiadań, których jestem autorem. Podstawowym jednak jego zadaniem jest zamieszczanie w odstępach cyklicznych kolejnych fragmentów książki, którą kiedyś obiecałem napisać dla pewnej osoby, a jej tytuł to: Czas przestrzeni. Oprócz tego na blogu będą zamieszczane inne opowiadania mojego autorstwa, rzecz jasna postaram się żeby każde z nich było zaopatrzone w odpowiedni odautorski komentarz. Wierze w to, że będzie to dobra baza by nowo postały blog I hate my ex girlfriend, stał się dobrym miejscem do wymienienia się ciekawymi opiniami z innymi ludźmi. Jeśli masz zamiar poszukiwać tu sensacji z gatunku SF to dobrze trafiłeś. Styl w którym pisze to właśnie fikcja naukowa staram się unikać fantazy, które zbrzydło mi już troszeczkę. Zapraszam do wymiany poglądów oraz życzę miłej lektury, mam nadzieje ciekawych opowiadań.

Szczegóły bloga ihate-myexgirlfriend.blogspot.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga ihate-myexgirlfriend.blogspot.com:

I hate my ex girlfriend

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Trupy w szaffach... »

  oryginalna, świeża i młoda polska literatura. ciekawy ostry język, mocny, plastyczny opis. Obszary fantastyki, psychologii i popkultury, przeplatane seksem i używkami. Czytaj odpowiedź na nudę w polskim pisaniu!

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog Sakwana »

  Blog imć Sakwana poświęcony różnym zagadnieniom dotyczącym fantastyki, a także tych popularno-naukowych (w głównej mierze apokalipsa i postapokalipsa). Do Twojej dyspozycji oddane są opowiadania, recenzje książek i gier, wieści ze świata związane z e

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opowieść DoKu »

  Teksty o życiu. Opowiadania, liryka, poezja. Własny punkt widzenia.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • 無での生活-Życie w nicości »

  Coś dla fanów Death Note. Moja kontynuacja i wiele innych ciekawych rzeczy min. mojego autorstwa historia True Vampire. Jest też trochę dla samych fanów Japonii np. j-rock, cosplay i inne.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Servatis a Periculum »

  Czasy teraźniejsze. Miał być romans, jednakże nadchodzi koniec świata, z którym niestety muszą zmierzyć się Colin, Bella, Łysy i Faith.
  Czarny śnieg, huragan Maksymilian, chmura detonująca świat kawałek po kawałku i co jeszcze? Jakie są powiązan

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »