Kobieta o podrywie - zdrada
Szczegóły bloga kobietaopodrywie.pl:
- ID: 14162
- Tytuł: Kobieta o podrywie - zdrada
- URL: kobietaopodrywie.pl
- PageRank:
- Kliknięć: 79
- Wyświetleń: 1271
- CTR: 6.22%
- Data dodania: 13 09 2012
- Słowa kluczowe: podryw spontaniczny, , zdradza mnie, zdrada, podryw skuteczny, podrywanie kobiet, kobieta, gdzie zabrać dziewczynę na randkę, podryw, dziewczyna
- Kategorie:
- Poleć bloga na FB i G+
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj bloga kobietaopodrywie.pl:
Odwiedziny robotów:



Zobacz podobne blogi w tej kategorii:
-
Być mamą... »
Porady o opiece nad niemowlakiem przez 12 miesięcy, karmienie piersią, przewijanie, kąpanie, usypianie. Wszystko na podstawie doświadczeń autorki blogu.
Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu » -
Zołza z PeGeeRu »
Takie sobie, prozaiczne pismaczenie, na blogu blablablanie. O życiu, o dzieciach, o Nadwornym i Osobistej. Czasami smutne, częściej śmieszne.
Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu » -
Mama Ka i Synuś eM »
Historie z życia Mamy Ka i Synusia eM, czyli pisanie o wszystkim i nie zawsze na temat :)
Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu » -
Nienażarty -nie na żarty! - Onet.pl Blog »
Blog o jedzeniu i wszystkim co z tym związane. O tym jak jeść zdrowo, a smacznie, jak jeść słodko, kalorycznie i tłusto i utrzymać zdrową figurą.
Data dodania: 26 06 2011 · szczegóły wpisu » -
Marta pisze »
Blog lifestylowy w sieci pisany przez kobietę dla kobiet.Żadnych bzdur i fałszywych informacji na temat zdrowego odżywiania oraz głupich rad dotyczących tego, że trzeba być królową mrozu, by on za tobą szalał.Za to prawda... i trochę motywacji, żeby
Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »