Apetyt na Sport

Apetyt na Sport Blog o aktywnym życiu, sporcie i podróżach.

Nie żyjemy, dlatego, że oddychamy, jemy czy chodzimy do pracy. Żyjemy, bo coś nas nakręca, coś daje nam radość i każe rano wstać.
Dla mnie jest to sport, poszukiwanie nowych wyzwań, przełamywanie swoich słabości. Szukam adrenaliny i napływu endorfin.
Storna dotycząca biegania, pływania, kolarstwa, sportów ekstremalnych, triathlonu, wspinaczki i wielu innych dziedzin sportowych.

Każdy ma ochotę wprowadzić do swojego życia nieco więcej adrenaliny. Można podróżować, uprawiać sporty mniej lub bardziej ekstremalne. Każda forma podwyższania w organizmie hormonu szczęścia jest dobra :) Staram się tutaj wpisywać wszystko czego spróbowałem i chcę spróbować. Bungee, narty, skok ze spadochronem. Także to gdzie potrzeba więcej siły, energii i kondycji jak bieganie, kolarstwo, pływanie i triathlon. Strona dla tych co chcą z życia wyciągnąć więcej dla siebie.

Na stronie www. apetytnasport. pl możesz znaleźć informację na temat treningów i zawodów biegowych. Treningów, Fitness, CrossFit, siłowych i wiele więcej. Informacje i recenzje z zawodów amatorskich w bieganiu, triathlonie itp.

Oprócz sportu proponuje również inne aktywności typu wędrówki, turystyka, survival, różnego rodzaju przeżycia ekstremalne jak skoki ze spadochronu, morsowanie, bungee.

Opisuję również ciekawe książki, filmy i ulubione serialne, tak by w wolnych od sportów chwilach móc miło spędzić czas.

Staram się pomóc, podpowiedzieć, a przede wszystkim dzielić się swoimi pasjami z innymi, z nadzieją, że uda się kogoś zarazić do aktywnego spędzania czasu.

Szczegóły bloga apetytnasport.blogspot.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga apetytnasport.blogspot.com:

Apetyt na Sport

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 90 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 89

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: