Jubiler blog - wszystko co warto wiedzieć o biżuterii

Jubiler blog - wszystko co warto wiedzieć o biżuterii Serdecznie zapraszam na bloga poświęconego branży jubilerskiej oraz wszystkiego, co tylko jest z tym związane. Blog zawiera wiele kategorii tematycznych. Szczególnie polecane kategorie to:
Biżuteria
W kategorii tej znajdą Państwo ciekawostki na temat biżuterii wykonanej ze złota, platyny czy srebra, oraz wiele praktycznych wskazówek dotyczących między innymi czyszczenia biżuterii a nawet barwienia jej domowymi metodami.
Jubiler i kamienie szlachetne
Kategoria ta zawiera starannie napisane artykuły na temat największych klejnotów świata. Dowiesz się tutaj między innymi - jaki jest największy na świecie diament, ile jest wart i jak go odnaleziono. Będziesz też mógł zobaczyć tutaj jak wyglądają szmaragdy, topazy czy rubiny w naturalnej postaci.
Kategorie na temat biżuterii starożytnej
Bardzo intrygujące artykuły zawarte są w kategoriach dotyczących biżuterii noszonej w takich starożytnych cywilizacjach jak Grecja, Egipt, Asyria czy Majowie. Dzięki archeologicznym znaleziskom możemy przekonać się, jak ogromnym kunsztem odznaczali się jubilerzy oraz złotnicy kilka tysięcy lat temu.
Blog jest ciągle aktualizowany. Wiele informacji w nim zawartych nie jest dostępnych w innych częściach polskiego internetu. W wielu artykułach przewidziano możliwość dodawania komentarzy, a więc zachęcam do odwiedzenia i zaangażowania się w dyskusję!

Szczegóły bloga jubiler.bblog.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga jubiler.bblog.pl:

Jubiler blog - wszystko co warto wiedzieć o biżuterii

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 169

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: