Jubiler blog - wszystko co warto wiedzieć o biżuterii

Jubiler blog - wszystko co warto wiedzieć o biżuterii Serdecznie zapraszam na bloga poświęconego branży jubilerskiej oraz wszystkiego, co tylko jest z tym związane. Blog zawiera wiele kategorii tematycznych. Szczególnie polecane kategorie to:
Biżuteria
W kategorii tej znajdą Państwo ciekawostki na temat biżuterii wykonanej ze złota, platyny czy srebra, oraz wiele praktycznych wskazówek dotyczących między innymi czyszczenia biżuterii a nawet barwienia jej domowymi metodami.
Jubiler i kamienie szlachetne
Kategoria ta zawiera starannie napisane artykuły na temat największych klejnotów świata. Dowiesz się tutaj między innymi - jaki jest największy na świecie diament, ile jest wart i jak go odnaleziono. Będziesz też mógł zobaczyć tutaj jak wyglądają szmaragdy, topazy czy rubiny w naturalnej postaci.
Kategorie na temat biżuterii starożytnej
Bardzo intrygujące artykuły zawarte są w kategoriach dotyczących biżuterii noszonej w takich starożytnych cywilizacjach jak Grecja, Egipt, Asyria czy Majowie. Dzięki archeologicznym znaleziskom możemy przekonać się, jak ogromnym kunsztem odznaczali się jubilerzy oraz złotnicy kilka tysięcy lat temu.
Blog jest ciągle aktualizowany. Wiele informacji w nim zawartych nie jest dostępnych w innych częściach polskiego internetu. W wielu artykułach przewidziano możliwość dodawania komentarzy, a więc zachęcam do odwiedzenia i zaangażowania się w dyskusję!

Szczegóły bloga jubiler.bblog.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga jubiler.bblog.pl:

Jubiler blog - wszystko co warto wiedzieć o biżuterii

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 151

Zobacz podobne blogi w tej kategorii:

 • Co powie Ryba ? Areszty i więzienia »

  Blog pisany dla tych co siedzieli lub siedzieć będą. Autorem jest Piotr Ryba, aresztant, "bohater" tzw. Afery Gruntowej. Swoje doświadczenia i przemyślenia spisuje namiętnie i zmusza do zastanowienia nad systemem karnym w Polsce i na świeci

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odkryte Tajemnice »

  Blog oprowadza nas po nieznanych zakatkach Ziemi, Odkrywa tajemnice skrywane przez setki lat. Ujawnia fakty strzezone przez rózne tajemnicze siły. Zawiera najnowsze teorie dotyczace człowieka jego otoczenia i kosmosu.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krótkofalarstwo - blog na zasadzie luźnych wpisów »

  Krótkofalarstwo, choć licencję amatorską posiadam od 2009 roku to moje hobby od wielu lat. Łączności radiowe fascynują mnie od 1996r. Jeśli chciał(a)byś dowiedzieć się więcej co to jest krótkofalarstwo - zapraszam na moją witrynę.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jakub Rychlik »

  Blog nie tylko medyczny. Zapraszam.
  www.jakubrychlik.pl

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać książkę »

  Blog ten powstał dla osób, które poszukują wiadomości na wszelakie zagadnienia związane z pisaniem. Strona to tak naprawdę kurs pisarstwa, czyli rzeczowe rady dla osób zaciekawionych twórczością literacką czy też pisaniem wszelkiego typu prac w szkol

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »