Koty rosyjskie

Koty rosyjskie  
Koty rosyjskie to domatorzy i przeciwnicy wszelkich zmian. Lubią siedzieć na kolanach, spać na nich, mruczeć. Są to koty lubujące się w spokoju. Nie przepadają za hałaśliwymi dziećmi, nie lubią poznawać nowych ludzi - kryją się przed nimi. Kot rosyjski jest nieufny wobec nowopoznanych kotów, psów i ludzi. Dobrym opiekunem dla takiego kota jest małżeństwo z odchowanymi dziećmi lub osoba samotna.
Kot rosyjski uwielbia ciepło - często można go spotkać przy kominku, na piecu (jeżeli ktoś ma) lub na kolanach. Kolana to jedno z ulubionych miejsc kota rosyjskiego. Potrzebują towarzystwa i są bardzo nieszczęśliwe, gdy są ignorowane.
 
Koty rosyjskie to eremici i przeciwnicy wszelkich zmian. Lubią siedzieć na kolanach, spać na nich, mruczeć. Nie są  małych dzieci, lepszym towarzystwem są dla nich dorośli, najlepiej samotni. Wymagają czasu na zapoznanie się z nowym człowiekiem lub kotem i na oswojenie się z nim. Jest to dobry kot dla emeryta lub dla bezdzietnego małżeństwa.
Kot rosyjski przepada za ciepłem - często można go spotkać przy kominku, na piecu (jeżeli ktoś ma) lub na kolanach. Kolana to jedno z ulubionych miejsc kota rosyjskiego. Potrzebują towarzystwa i są bardzo nieszczęśliwe, gdy są ignorowane.
 
 

Szczegóły bloga www.dlaczegokot.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj bloga www.dlaczegokot.pl:

Koty rosyjskie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne blogi w tej kategorii: